Pásové pily na kov Bianco

Aktuality

Změna názvu společnosti

1.6.2019

Dovolujeme si Vás informovat o změně názvu společnosti. Firma nově působí pod názvem BIANCO PILY s.r.o.

Více o novince

Servis pásových pil v Cechách

16.6.2016

Od zacátku roku 2016 jsem uzavreli spolupráci s firmou CS SERVIS s.r.o. Rokycany,. která nám zajištuje servis pásových pil.

Více o novince

Změna sídla společnosti

4.1.2013

 Dovolujeme si Vás informovat o změně sídla společnosti na adresu: Myslivní 2,Brno 62300. Na této adrese jsme již nyní k dipozici.

Více o novince

Ukončení výroby pily Mini

4.3.2010

 Byla ukončena výroba pásové pily MINI. Skladem jsou poslední kusy do vyprodání zásob.

Více o novince

Speciální pily na kov

1.4.2009

Doplnili jsme nabídku o speciální pily na kov od společnosti BTM.

Více o novince

Historie společnosti BIANCO / BTM

…od roku 1982

V tomto roce se bratři Bianco představili na trhu s pásovými pilami typu IMB200 vlastní produkce. Od ručních strojů přes stroje v poloautomatické verzi byly během krátkého období uvedeny na trh automatické verze strojů CNC a vznikla nová společnost, speciálně zaměřená na vývoj a prodej speciálních strojů: BTM srl.
Bianco BTM továrna
V roce 1990 se výroba rozšiřuje o závod Bolgare(BG), nacházející se na zastavěné ploše 5000 m2, v současné době sídlo firmy ITAL-MECC-BIANCO srl, kde se provádí mechanické zpracování. Vzrůstající nároky na nové prostory byly podnětem k nezbytnému stěhování části výroby v roce 1997, z historického sídla v Torre de Roveri (BG) o rozloze 3700m2 do současného sídla v Carobbio degli Angeli (BG)

Bianco továrnaV dnešní době společnost funguje na zastavěné ploše celkem 25.000m2 a může se pochlubit více než 110.000 vyrobenými stroji, prodanými do více než 50 zemí světa. Neustálý výzkum a vývoj nových technologií umožňuje společnosti BIANCO-BTM se stále více prosazovat na trhu s novými modely a speciálními stroji. Při projektování a výrobě strojů je kladen velký důraz na špičkovou kvalitu a bezpečnost, tudíž firma získala nové osvědčení CE od institutu I.C.E.P.I.
 
V současnosti může společnost BIANCO nabídnout široký sortiment moderních a konkurenceschopných pásových pil, s možností výběru mezi ručními pilami, poloautomatickými, automatickými a automatickými pilami CNC.

Vedle standardních řad může nabídnout svým zákazníkům také pásové pily na kov přesně podle jejich požadavků na zakázku.

Ruční pily na kov Bianco

Ruční pásové pily na kov značky BIANCO jsou malé a robustní stroje, které jsou určené pro použití v dílnách, kde je třeba řezat pouze malé série dílů s úhly do 60°. Stroj je konstruován tak, aby bylo dosaženo jak vysoké přesnosti tak velké provozní spolehlivosti těchto zařízení. Jako reakci na požadavky trhu jsme přistoupili také k zařazení modelu "hobby" s nižší živostností. Přehled výrobků naleznete v kategorii Ruční pásové pily na kov


Poloautomatické pily na kov Bianco

Poloautomatické pily jsou zařízení, které spojují výhody řezacího cyklu bez operátora se standardními vlastnostmi manuálních zařízení. Jsou určené k řezání dílců a profilů středních rozměrů s úhly do 60°, jakož i profilů velkých  průřezů. Stroje jsou konstruovány tak, aby bylo dosaženo vysoké přesnosti a velké provozní spolehlivosti v řemeslných dílnách v průmyslové výrobě. Přehled výrobků naleznete v kategorii Poloautomatické pásové pily.

Automatické pásové pily na kov

Automatické pásové pily na kov jsou stroje s hydraulickým pohonem. Pily jsou určeny pro řezání menších a středních rozměrů materiálů s úhly do 60°, u modelu 370 AF 90 v úhlu 90°. Stroje jsou vhodné k použití v řemeslných dílnách a ve výrobě, kde je třeba dosáhnout vysoké kvality a vysoké rychlosti práce. Přehled výrobků naleznete v kategorii Automatické pásové pily na kov

Automatické pásové pily na kov CNC

Automatické pásové pily na kov CNC jsou stroje s hydraulickým pohonem. Pily jsou určeny pro řezání menších a středních rozměrů materiálů s úhly do 60°, u modelu 370 AF 90  CNC v úhlu 90°. Stroje jsou vhodné k použití v řemeslných dílnách a ve výrobě, kde je třeba dosáhnout vysoké kvality a vysoké rychlosti práce. Přehled výrobků naleznete v kategorii Automatické pásové pily CNC 
BIANCO PILY s.r.o. :: Myslivní 2, 623 00 Brno :: Telefon - 602 720 302 Made by LUVR