Sériové a speciální pásové pily SOFINA

Aktuality

Změna názvu společnosti

1.6.2019

Dovolujeme si Vás informovat o změně názvu společnosti. Firma nově působí pod názvem BIANCO PILY s.r.o.

Více o novince

Servis pásových pil v Cechách

16.6.2016

Od zacátku roku 2016 jsem uzavreli spolupráci s firmou CS SERVIS s.r.o. Rokycany,. která nám zajištuje servis pásových pil.

Více o novince

Změna sídla společnosti

4.1.2013

 Dovolujeme si Vás informovat o změně sídla společnosti na adresu: Myslivní 2,Brno 62300. Na této adrese jsme již nyní k dipozici.

Více o novince

Ukončení výroby pily Mini

4.3.2010

 Byla ukončena výroba pásové pily MINI. Skladem jsou poslední kusy do vyprodání zásob.

Více o novince

Speciální pily na kov

1.4.2009

Doplnili jsme nabídku o speciální pily na kov od společnosti BTM.

Více o novince
Pily SOFINA

Kvalita a vyspělé technologie při řezání kovů

S více než třicetiletými zkušenostmi v oblasti projektování, výroby, instalace a údržby pásových pil středních a velkých rozměrů je hlavním cílem společnosti SOFINA S.r.l. neustále technicky zdokonalovat postupy a strategie ve vývoji, při zvyšování výkonu, vylepšování konstrukčních vlastností a poskytovaných služeb. Firma SOFINA byla založena v roce 1984 a od té doby se výrobky značky SOFINA rychle šíří díky schopnému a zodpovědnému týmu, který pracuje v příznivých podmínkách rodinného prostředí firmy a nadále se rozrůstá. Za tím, co se zdá být samozřejmostí, je kreativita, intuice a podnikatelské schopnosti rodiny Testini, která umí efektivně využít talent a nadšení svých zaměstnanců a jejich zkušenosti zhodnocovat ve formě neustálého vývoje. Společnost SOFINA je schopna projektovat a konstruovat pásové pily na základě specifických požadavků zákazníka. Jedná se o pily do určené oceláren, výrobny a válcovny trubek, železářského průmyslu obecně. Produkce zahrnuje rozsáhlou škálu modelů, od pásové pily s vertikálním řezem o kapacitě 600 až 7000 mm s tloušťkami do 1500 mm, až po pásovou pilu s horizontálním řezem o kapacitě 500 až 3500 mm.

Naší silnou stránkou je v současné době inovativní zařízení s jedním nebo více pohyblivými portály s užitnou dráhou dle požadavku zákazníka a s možností řezání po vertikální nebo horizontální ose. Toto je možné díky aplikaci námi projektovaného speciálního mechanického prvku, který byl již úspěšně testován a kolaudován. Velice robustní konstrukce, použití nejlepších komponentů na trhu a vyspělé technologie systémů řezání, jakož i montáž elektronických aparatur (číslicové řízení) pro automatické řízení, jsou zárukou dokonalé spolehlivosti a vysoké produktivity pásových pil značky SOFINA.
 

Výrobní řada

Pily SOFINA

Horizontální pásové pily

Řezná kapacita od 500x500 do 3500x3500 mm, 1 nebo více portálů, automatické nebo poloautomatické.
Přehled horizontálních pásových pil.
 

Vertikální pásové pily

Řezná kapacita od 600 do 7000 mm, tloušťky do 1500 mm, automatické nebo poloautomatické.
 

Zařízení a speciální stroje vyráběné na zakázku

Zakázková produkce zahrnuje rozsáhlou škálu modelů: od vertikálních pásových pil až po horizontální pásové pily. Naší silnou stránkou je v současné době inovativní zařízení s jedním nebo více pohyblivými portály s užitnou dráhou dle požadavku zákazníka a s možností řezání po vertikální nebo horizontální ose. Toto je možné díky aplikaci námi projektovaného speciálního mechanického prvku, který byl již úspěšně testován a kolaudován. Velice robustní konstrukce, použití nejlepších komponentů na trhu a vyspělé technologie systémů řezání, jakož i montáž elektronických aparatur (číslicové řízení) pro automatické řízení, jsou zárukou dokonalé spolehlivosti a vysoké produktivity pásových pil značky SOFINA.
Přehled speciálních zařízení.
 

Servis a údržba

Přesnost, spolehlivost, přátelské vztahy se zákazníky. Preventivní, konzervativní, pravidelný i mimořádný servis, krátké dodací lhůty.
 

Technická podpora před prodejem

Společnost Sofina nabízí kvalitní technickou podporu při výběru stroje, jakož i při vytváření definitivního schématu produkce, do kterého bude zakoupené zařízení začleněno.
Dále zaručujeme velmi rychlé a spolehlivé dodávky s maximální precizností instalace strojních zařízení.
 

Poprodejní servis

Garantujeme technický servis s odezvou a řešením situace do 24 hodin od zavolání. Servis je prováděn zkušenými odborníky. Náš vlastní technický personál je neustále školen a zajišťujeme velmi rychlé dodávky náhradních dílů.
 

Mapa VIP

Kde nás najdete

V.I.P. s.r.o.

Popovická 918
664 42 Modřice
Telefon: +420 602 720 302
Fax: +420 227 077 038

E-mail: info@biancopily.cz
 
 
BIANCO PILY s.r.o. :: Myslivní 2, 623 00 Brno :: Telefon - 602 720 302 Made by LUVR